Jak ja lubię seriale czyli lost 2010

znalazłem na jakiś stronach co dalej w lostach, uwaga spoiler:

Sezon 6 [2010]
Juliet jest temat do detonacji bomb w próby usunięcia wyspy z przeszłości? Ten akt ofierze zmieni ich przeznaczenie? Znajdź swój lud, pozostawili po sobie?

Guest-gwiazdek:
Elizabeth Mitchell (Juliet), Henry Ian Cusick (Desmond), Dominic Monaghan (Charlie), Jeremy Davies (Daniel), Ian Somerhalder (Boone), L. Scott Caldwell (Rose), Sam Anderson (Bernard), Mark Pellegrino (Jakub), Daniel Roebuck (dr Arzt), Kimberley Joseph (Cindy), Fredric Lane (Marshall), Greg Grunberg (pilot), Brad William Henke ( Bram), Sean Whalen (Neil).

Opis:
W wyniku wybuchu bomby wodorowej Juliet są ujawniane.

Streszczenie:
W poprzednim sezonie zakończył się ofiarą Juliet i wybuch bomby.
Pierwszy odcinek ostatni sezon rozpoczyna się z Jackiem na pokładzie Oceanic 815. Scena z tej samej serii kierowcy, chyba, że katastrofy nie stało … Tak, Bernard, mąż Róży, wraca z toalety samolotu. Jack zdaje zaniepokojonych tej nowej sytuacji, jak tego oczekiwali go do wspomnianej katastrofy. Lekarz wpadł w toalecie samolotu, patrzy w lustro i odkrył, krwiak w zagłębieniu szyi. Rozpatruje pochodzenia tej marki i ostatecznie zdecydował się na powrót na swoje miejsce. Desmond jest również na pokładzie Oceanic 815 i znajduje się tuż obok Jacka. Lekarz widzi trochę poczucie déja vu. Przez okno samolotu, kamery wpada do oceanu i odkrywamy … stóp pomnika. W tej nowej rzeczywistości, wyspa jest całkowicie zanurzona.

Teraz sprawdzimy wybuchu bomby, a następnie Kate, ciemne, zawieszona na drzewie. Kate wchodzi wówczas twarzą w twarz z Miles. Zarówno osoby odkrywają drzwi bunkra. „Wróciliśmy!” Mówi Kate. Wtedy dwóch przyjaciół znaleźć Jacka i Sawyera. Sawyer pokazuje skrajnej przemocy wobec lekarza, biorąc odpowiedzialność za śmierć Julii.

Jeszcze w 2004 r., na pokładzie Oceanic 815, Artz mówił Hurley.

W 1977 roku na wyspie, znajdujemy Hurley, Jin i Sayid. Iraku jest w złym stanie. Jin udział w poszukiwaniu pozostałości groupe.Dans bunkier, Kate słyszy jęki Julii. Hurley, tylko w dżungli, e nie czuje się uspokojony i ma broń. Potem, gdy człowiek znajduje się twarzą w twarz z Jakubem.

On Flight 815, Locke i Boone omówić razem. Oznaczamy braku Shannon.

W 2008 r. na wyspie Locke cięcia kawałek odzieży i Jakuba podnosi swoją broń. Potem mówił Ben. Zamieszanie wokół pomnika. Ben opuszcza budynek. Richard chwycił go i pokazał mu trupa rzeczywistym Locke.

W 1977 roku, Sawyer, Kate, Jack Miles i sprzątać również próby ratowania Julii. Hurley rozmawia z Jakubem. Jin jest Dharma van. Kiedy wraca z Korei Sayid i Locke, Jakub Eclipse. Jin, Hurley i Sayid dołączyć bunkrowego van.

On Flight 815, Cindy nazwie Jack i podjąć toalecie samolotu. Sayid jest również tam, puka do drzwi toalety. Wewnątrz znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Danej osoby nie jest niczym innym niż Charlie. Lekarz próbował go ożywić. To eliminuje narkotyków Junkie przełknął i uratować życie upadłej gwiazdy rocka.

W 1977 roku, Sawyer wreszcie dotrze do przyłączenia się Julia.

W 2008 r. Richard Ben prosi, aby usunąć fałszywe Locke. Bram łapacza Ben i zabrać go wewnątrz posągu. Fałszywe Locke siedzi na krześle Jakuba. Bram ostatnie groźby broni. MIB (false Locke) z chowając się za ścianą, a następnie pojawił się czarny dym, Bram połowów i zabija. Czarny dym znika i pojawia się MIB …

W 1977 roku, Sawyer i Juliet znajdują się w ramiona. Całuje ją, zanim ona sprawia, że jej ostatnie tchnienie …

W 2004 r., Lot 815, przybył na lotnisko w Los Angeles. Charlie zostaje aresztowany za posiadanie narkotyków. W tej rzeczywistości, katastrofy nie doszło. Wszyscy pasażerowie zostali poproszeni o opuszczenie samolotu i przejść z ich życia.

Ładnie to koresponduje z ostatnimi dokonaniami scenarzystów tego serialu…
I jak widać kończy się happy endem
tylko po co było to wszystko w środku?
szkoda…

Published in: on 10 lutego 2010 at 3:13  2 Komentarze  

The URI to TrackBack this entry is: https://normalisnotnormal.wordpress.com/2010/02/10/jak-ja-lubie-seriale-czyli-lost-2010/trackback/

RSS feed for comments on this post.

2 KomentarzeDodaj komentarz

  1. z translatora…? tego sie nie da czytac…

  2. Znajdź swój lud 😀


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: